Tallinna Mahtra Põhikool 2018/19. õa

ROHELISE KOOLI TÖÖRÜHMA LIIKMED

 

1.Svetlana Todorovskaja – eesti keele õpetaja

2.Jelena Demjantšuk – eesti keele õpetaja ja infojuht

3.Rita Januškevitšute – direktori asetäitja majandusalal

4.Anna Šulipa – bioloogia ja geograafia õpetaja

5.Natalia Antonova – mitme aine õpetaja

6.Svetlana Stupina – mitme aine õpetaja

7.Juta Tšurilina – klassiõpetaja

8.Aleksandra Jakovtšenko – vene ja eesti keele õpetaja

9.Darya Kulakova - mitme aine õpetaja

10.Elina Parker – inglise keele õpetaja

11.Olga Jermolajeva - mitme aine õpetaja

12.Jelena Lebedeva – kooli medõde

13.Ljudmilla Gavrilova – 9.a lapsevanem

14.Nikita Gusev – 2.b klassi õpilane

15. Taisia Luchko - 2.b klassi õpilane

16. Richard Uustal - 2.c klassi õpilane

17. Karolina Eismont - 3.c klassi õpilane

18.Diana Malikova – 5.c klassi õpilane

19. Kristina Bušanova – 5.c klassi õpilane

20. Milana Kasimtseva – 5.c klassi õpilane

21. Karina Linter – 5.c klassi õpilane

22. Julia Postnikova – 5.c klassi õpilane

23.Timur Runin – 5.c klassi õpilane

24.Angelina Dolgova – 8.a klassi õpilane

25.Аnastasija Bazanova – 8.a klassi õpilane

26.Veronika Babitš – 9.a klassi õpilane

27.Ksenija Šamko – 9.a klassi õpilane

28.Anastasia Smirnova - 9.a klassi õpilane

29. Ekaterina Moisejenkova - 9.a klassi õpilane

30.Aleksei Rumjantsev – 9.b klassi õpilane


Tallinna Mahtra Põhikool 2017/18. õa

ROHELISE KOOLI TÖÖRÜHMA LIIKMED

 

1.Svetlana Todorovskaja – eesti keele õpetaja

2.Jelena Demjantšuk – eesti keele õpetaja ja infojuhi kohusetäitja

3.Rita Januškevitšute – direktori asetäitja majandusalal

4.Anna Šulipa – bioloogia ja geograafia õpetaja

5.Natalia Antonova – mitme aine õpetaja

6.Svetlana Stupina – mitme aine õpetaja

7.Juta Tšurilina – klassiõpetaja

8.Aleksandra Jakovtšenko – vene ja eesti keele õpetaja

9.Darya Kulakova – mitme aine õpetaja

10.Elina Parker – inglise keele õpetaja

11.Jelena Lebedeva – kooli medõde

12.Ljudmilla Gavrilova – 8.a lapsevanem

13.Diana Malikova - 4.c klassi õpilane

14.Angelina Dolgova – 7.a klassi õpilane

15.Аnastasija Bazanova – 7.a klassi õpilane

16.Veronika Babitš – 8.a klassi õpilane

17.Anastasia Smirnova - 8.a klassi õpilane

18.Кristiina Tsõmbal – 8.c klassi õpilane

19.Aleksei Rumjantsev – 8.b klassi õpilane

20.Оlesja Muraškina – 9.a klassi õpilane

21.Diana Marinen – 9.a klassi õpilane

22.Alexey Maev – 9.c klassi õpilane

23.Roland Labunskis – 9.c klassi õpilane

24.Kristina Gusseva – 9.c klassi õpilane

25.Karina Bindas – 9.c klassi õpilane


Tallinna Mahtra Põhikool 2016/17. õa

ROHELISE KOOLI TÖÖRÜHMA LIIKMED

 

1.Svetlana Todorovskaja – eesti keele õpetaja

2.Jelena Demjantšuk – eesti keele ja loodusõpetuse õpetaja

3.Rita Januškevitšute – direktori asetäitja majandusalal

4.Anna Šulipa – bioloogia ja geograafia õpetaja

5.Natalia Antonova – mitme aine õpetaja

6.Irina Fedchenko – loodusõpetuse õpetaja

7.Juta Tšurilina – klassiõpetaja ja kunsti õpetaja

8.Anna Talisainen – klassiõpetaja

9.Jelena Lebedeva – kooli medõde

10.Anna Voronova – 9.c lapsevanem

11.Galina Golubeva - 9.c lapsevanem

12.Angelina Dolgova – 6.a klassi õpilane

13.Аnastasija Bazanova – 6.a klassi õpilane

14.Veronika Babitš – 7.a klassi õpilane

15.Кristiina Tsõmbal – 7.c klassi õpilane

16.Оlesja Muraškina – 8.a klassi õpilane

17.Diana Marinen – 8.a klassi õpilane

18.Julia Мenka – 9.a klassi õpilane

19.Аrina Gnatjuk – 9.c klassi õpilane

20.Aleksandra Vavilova – 9.c klassi õpilane