Tallinna Mahtra Põhikool 2019/20. õa
ROHELISE KOOLI TÖÖRÜHMA LIIKMED
1. Svetlana Todorovskaja – eesti keele õpetaja
2. Aleksandra Jakovtšenko – vene ja eesti keele õpetaja
3. Rita Januškevitšute – direktori asetäitja majandusalal
4. Anna Šulipa – bioloogia ja geograafia õpetaja
5. Natalia Antonova – mitme aine õpetaja
6. Svetlana Stupina – mitme aine õpetaja
7. Juta Tšurilina – klassiõpetaja
8. Galina Saburova – vene keele ja kirjanduse õpetaja, raamatukoguhoidja
9. Natalia Šemenkova - eesti keele õpetaja
10. Elina Kartsev– inglise keele õpetaja
11. Olga Jermolajeva - mitme aine õpetaja
12. Jelena Lebedeva – kooli medõde
13. Ljudmilla Gavrilova – 8.c klassi lapsevanem
14. Nikita Gusev – 3.b klassi õpilane
15. Taisia Luchko - 3.b klassi õpilane
16. Richard Uustal - 3.c klassi õpilane
17. Milana Tapilski – 3.c klassi õpilane
18. Arina Moneva – 3.c klassi õpilane
19. Polina Šematonova – 3.c klassi õpilane
20. Karolina Eismont - 4.c klassi õpilane
21. Diana Malikova – 6.c klassi õpilane
22. Ksenija Sintsova – 6.c klassi õpilane
23. Angelika Vesiko – 6.c klassi õpilane
24. Karina Linter – 6.c klassi õpilane
25. Julia Postnikova – 6.c klassi õpilane
26. Timur Runin – 6.c klassi õpilane
27. Daria Bogdanova – 6.c klassi õpilane
28. Daren Kukuškin – 6.c klassi õpilane
29. Lev Aloshkin – 6.c klassi õpilane
30. Kamil Kudimov – 6.c klassi õpilane
31. Marija Svižinskaja – 6.c klassi õpilane
32. Angelina Dolgova – 9.a klassi õpilane
33. Аnastasia Bazanova – 9.a klassi õpilane
34. Alexey Ustinov – 9.a klassi õpilane
35. Konstantin Murõtšev – 9.a klassi õpilane
36. Artjom Sokolov - 9.c klassi õpilane
37. Aleksei Slobodjan - 9.c klassi õpilane
ROHELISE KOOLI TÖÖRÜHMA LIIKMED
1.Svetlana Todorovskaja – eesti keele õpetaja
2.Jelena Demjantšuk – eesti keele õpetaja ja infojuht
3.Rita Januškevitšute – direktori asetäitja majandusalal
4.Anna Šulipa – bioloogia ja geograafia õpetaja
5.Natalia Antonova – mitme aine õpetaja
6.Svetlana Stupina – mitme aine õpetaja
7.Juta Tšurilina – klassiõpetaja
8.Aleksandra Jakovtšenko – vene ja eesti keele õpetaja
9.Darya Kulakova - mitme aine õpetaja
10.Elina Parker – inglise keele õpetaja
11.Olga Jermolajeva - mitme aine õpetaja
12.Jelena Lebedeva – kooli medõde
13.Ljudmilla Gavrilova – 9.a lapsevanem
14.Nikita Gusev – 2.b klassi õpilane
15. Taisia Luchko - 2.b klassi õpilane
16. Richard Uustal - 2.c klassi õpilane
17. Karolina Eismont - 3.c klassi õpilane
18.Diana Malikova – 5.c klassi õpilane
19. Kristina Bušanova – 5.c klassi õpilane
20. Milana Kasimtseva – 5.c klassi õpilane
21. Karina Linter – 5.c klassi õpilane
22. Julia Postnikova – 5.c klassi õpilane
23.Timur Runin – 5.c klassi õpilane
24.Angelina Dolgova – 8.a klassi õpilane
25.Аnastasija Bazanova – 8.a klassi õpilane
26.Veronika Babitš – 9.a klassi õpilane
27.Ksenija Šamko – 9.a klassi õpilane
28.Anastasia Smirnova - 9.a klassi õpilane
29. Ekaterina Moisejenkova - 9.a klassi õpilane
30.Aleksei Rumjantsev – 9.b klassi õpilane
ROHELISE KOOLI TÖÖRÜHMA LIIKMED
1.Svetlana Todorovskaja – eesti keele õpetaja
2.Jelena Demjantšuk – eesti keele õpetaja ja infojuhi kohusetäitja
3.Rita Januškevitšute – direktori asetäitja majandusalal
4.Anna Šulipa – bioloogia ja geograafia õpetaja
5.Natalia Antonova – mitme aine õpetaja
6.Svetlana Stupina – mitme aine õpetaja
7.Juta Tšurilina – klassiõpetaja
8.Aleksandra Jakovtšenko – vene ja eesti keele õpetaja
9.Darya Kulakova – mitme aine õpetaja
10.Elina Parker – inglise keele õpetaja
11.Jelena Lebedeva – kooli medõde
12.Ljudmilla Gavrilova – 8.a lapsevanem
13.Diana Malikova - 4.c klassi õpilane
14.Angelina Dolgova – 7.a klassi õpilane
15.Аnastasija Bazanova – 7.a klassi õpilane
16.Veronika Babitš – 8.a klassi õpilane
17.Anastasia Smirnova - 8.a klassi õpilane
18.Кristiina Tsõmbal – 8.c klassi õpilane
19.Aleksei Rumjantsev – 8.b klassi õpilane
20.Оlesja Muraškina – 9.a klassi õpilane
21.Diana Marinen – 9.a klassi õpilane
22.Alexey Maev – 9.c klassi õpilane
23.Roland Labunskis – 9.c klassi õpilane
24.Kristina Gusseva – 9.c klassi õpilane
25.Karina Bindas – 9.c klassi õpilane
ROHELISE KOOLI TÖÖRÜHMA LIIKMED
1.Svetlana Todorovskaja – eesti keele õpetaja
2.Jelena Demjantšuk – eesti keele ja loodusõpetuse õpetaja
3.Rita Januškevitšute – direktori asetäitja majandusalal
4.Anna Šulipa – bioloogia ja geograafia õpetaja
5.Natalia Antonova – mitme aine õpetaja
6.Irina Fedchenko – loodusõpetuse õpetaja
7.Juta Tšurilina – klassiõpetaja ja kunsti õpetaja
8.Anna Talisainen – klassiõpetaja
9.Jelena Lebedeva – kooli medõde
10.Anna Voronova – 9.c lapsevanem
11.Galina Golubeva - 9.c lapsevanem
12.Angelina Dolgova – 6.a klassi õpilane
13.Аnastasija Bazanova – 6.a klassi õpilane
14.Veronika Babitš – 7.a klassi õpilane
15.Кristiina Tsõmbal – 7.c klassi õpilane
16.Оlesja Muraškina – 8.a klassi õpilane
17.Diana Marinen – 8.a klassi õpilane
18.Julia Мenka – 9.a klassi õpilane
19.Аrina Gnatjuk – 9.c klassi õpilane
20.Aleksandra Vavilova – 9.c klassi õpilane